Tutuklanan Halil Sezai'nin oyuncu kardeşinden ilginç çıkış
Haber
19 Eylül 2020 - Cumartesi 14:30
 
Tutuklanan Halil Sezai'nin oyuncu kardeşinden ilginç çıkış
Halil Sezai, yaşlı komşusuna şiddet uyguladığı görüntülerin ortaya çıkmasıyla tutuklanan cezaevine gönderildi. Şarkıcının kardeşi Duygu Paracıkoğlu ise konu hakkında "Abimi kınıyorum ama o adam da masum sayılmaz" dedi.
MAGAZİN Haberi
Tutuklanan Halil Sezai'nin oyuncu kardeşinden ilginç çıkış

Ünlü şarkıcı Halil Sezai Paracıkoğlu, 15 Eylül'de husumetli olduğu 67 yaşındaki komşusu Hüseyin Meriç'i darbetti. Görüntülerin ortaya çıkmasıyla gözaltına alınan şarkıcı, ifadesi alındıktan sonra tutuklandı. Şarkıcının kız kardeşi olayın ardından dikkat çeken bir açıklama yaptı.

 

"BİRİ SÜREKLİ ANANIZA KÜFRETSE NE YAPARSINIZ?"

 

Uçankuş'a konuşan oyuncu Duygu Paracıkoğlu, "Abimin yaptığı yanlış. Kınıyorum ama o adam da masum sayılmaz. Ağza alınmayan küfürler etti. Abim geçen gittiğinde yine laf edince olay olmuş. Yıllar önce abime 'Bu adamlarla muhatap olma' dedim, korktuğum başıma geldi. Olay evet çok yanlış ama soruyorum, biri sürekli ananıza küfretse ne yaparsınız?" dedi.

 

NE OLMUŞTU?

 

Tuzla'da 15 Eylül'de şarkıcı Halil Sezai, komşusu Hüseyin Meriç'i darbettiği görüntülerin ortaya çıkmasının ardından gözaltına alınmış ve emniyette ifade vermesinin ardından serbest bırakılmıştı. İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı darp olayıyla ilgili soruşturmayı genişletmesinin ardından Sezai'yi savcılık ifadesinin alınması için adliyeye çağırmıştı. Polis eşliğinde adliyeye getirilen şarkıcı, nöbetçi hakimlikçe "silahla kasten yaralama" suçundan tutuklanmıştı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Tutuklanan, Halil, Sezai'nin, oyuncu, kardeşinden, ilginç, çıkış,
Yorumlar
Haber Yazılımı