Haberin Ritmi Burada
Astroloji

 

 

 
Akrep (22.06.2021)
Kişisel gelişiminize katkı sağlamak kendinizi büyütmek istediğiniz bir zaman dilimi. Farklı bir alanda merak ettikleriniz üzerine eğitimler alabilir ve bilgi birikiminizi arttırabilirsiniz.
 
Aslan (22.06.2021)
Mantığınızla hareket etmek isterken işin gerçekliğini kaçırabilirsiniz. Fikirlerinizi duygu ve mantık çerçevesinde hareket etmenize izin verecek şekilde somut adımlarla çözmek isteyeceksiniz. 
 
Balık (22.06.2021)
Bugün spekülasyonlarla karşılaşabilirsiniz. Alınganlığınızın yüksek olması sizi kurban rolüne bürüyebilir. Duygularınızı kontrol edin. Kendinizi yanlış yerlere sürüklemeye izin vermeyin.
 
Başak (22.06.2021)
Hayat amacınızı sorguladığınız bir gün olabilir. Yaşam felsefenizin amaçlarınıza hitap etmediğini fark ederek değişime odaklanabilirsiniz. Kendinizi güncellemeniz size de iyi gelebilir.  
 
Boğa (22.06.2021)
Çalışma ortamınızda üzerinizde bir baskı hissedebilirsiniz. Baskı, duygusal olarak sizi içsel anlamda sıkışmış gibi hissettirebilir ve gerginliğe neden olabilir. İnsanların sizi yönetmesine izin vermeyin.
 
İkizler (22.06.2021)
Maddi konularda yapılanmaya gidebilirsiniz. Gelir gider dengenizi gözden geçirebilir ve yeni yatırımlar yapmak isteyebilirsiniz. Birikimlerinizi yükselen yeni trende entegre edebilirsiniz. 
 
Koç (22.06.2021)
Hedefinize odaklanmanız çevrenizi yok saymanıza neden olabilir. Bu süreçte çalışma hayatında önünüzü göremiyor olmanız sizi yanlış kararlar içerisine sürükleyebilir. Sakin olmayı öğrenmelisiniz
 
Kova (22.06.2021)
Çalışma hayatında yoğun olduğunuz bir süreçtesiniz. Sahiplenici yönünüz tüm sorumlulukları üzerinize almanızı neden oluyor. Kendinize gereğinden fazla yüklenmeyin. Nefsinizi dizginlemeyi öğrenin.
 
Oğlak (22.06.2021)
Hayata karşı inatçılığınız sizi fazlasıyla zorlayabilir. Geçmişe dayalı hareketleriniz ise sizi ileriye değil geriye götürür. Kendinizi yenilemelisiniz. Hayatın her gün yenilendiği bir dünyada geçmişe tutunmanız sizi çağdışı yapabilir. 
 
Terazi (22.06.2021)
Partneriniz ile aranızda duygusal gerginlikler olabilir. Söylemleriniz ile partnerinizi baskı altına alabilir ve o an için özgürlüğünü yok sayabilirsiniz. Herkesin kişisel özgürlüklerine saygı duymalı ve insanları yönetmeye çalışmaktan vazgeçmelisiniz.
 
Yay (22.06.2021)
Gireceğiniz ortamlarda aranıza mesafe koyduğunuz akrabalarınız ile karşılaşabilirsiniz. Mecburiyet ile zorunluluk arasında sıkışıp kaldığınız bu süreçte karakterinize uygun olanı yapmalı, asla kendinizden ödün vermemelisiniz.
 
Yengeç (22.06.2021)
Fiziksel enerjinizin yükseldiğini hissettiğiniz bir gün. Motivasyonunuzun artış göstermesi günün her alanında sizleri destekleyici etkilerle hareketli olmanıza neden olacaktır. Motivasyon gücünüzü yenileyin.

 

 

 

Haber Yazılımı