Taksicinin saldırdığı yolcu, 3 yıl önce hayatını kaybeden ünlü şarkıcının kardeşi çıktı
Haber
15 Temmuz 2020 - Çarşamba 11:08
 
Taksicinin saldırdığı yolcu, 3 yıl önce hayatını kaybeden ünlü şarkıcının kardeşi çıktı
İstanbul'da önceki gece taksicinin yumruklarla saldırdığı yolcunun 3 yıl önce hayatını kaybeden şarkıcı İbrahim Erkal'ın kardeşi Abdullah Erkal olduğu ortaya çıktı.
YAŞAM Haberi
Taksicinin saldırdığı yolcu, 3 yıl önce hayatını kaybeden ünlü şarkıcının kardeşi çıktı

Ataşehir'de kendisine küfür ve hakaret ettiği iddia edilen müşterisini 2 yumrukla yere seren taksicinin yolcu taşıma belgesi süresiz olarak iptal edildi. Taksinin saldırdığı müşterisinin ise ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın kardeşi Abdullah Erkal olduğu ortaya çıktı.

 

YUMRUKLA SALDIRDIĞI ANLARI ÇEVREDEKİLER KAYDETMİŞTİ

 

Ataşehir Esatpaşa Mahallesi'nde geçtiğimiz Cumartesi günü saat 22.00 sıralarında meydana gelen olayda, 34 TCM 82 plakalı taksinin sürücüsü Metin D, alkol aldığı iddia edilen bir müşteriyi araca almış, sokağa geldiklerinde ise müşteri ile taksici arasında bir süre sonra ücreti nedeniyle sözlü tartışma çıkmıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine taksici Metin D, iddiaya göre kendisine küfür ve hakaret eden müşterisine 2 yumruk atarak yere sermişti. Kavganın ardından taksici olay yerinden ayrılmış yaşananlar ise cep telefonu kamerasına yansımıştı.

 

 

ŞOFÖRÜN TAŞIMA BELGESİ İPTAL EDİLDİ

 

Olayın ardından görüntülerin medyaya yansıması sonrası inceleme başlatan Toplu Taşıma Hizmetleri Müdürlüğü şoför Metin D. hakkında işlem yaparak Toplu Taşıma Aracı Kullanım Belgesi'ni (TUDES) süresiz iptal etti.

 

DARBEDİLEN MÜŞTERİ İBRAHİM ERKAL'IN KARDEŞİ

 

Olayla alakalı darp edilen alkollü müşterinin ise geçtiğimiz 11 Mayıs 2017'de vefat eden ünlü sanatçı İbrahim Erkal'ın kardeşi şarkıcı Abdullah Erkal olduğu ortaya çıktı. Tarafların birbirinden şikayetçi olmadığı da öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Taksicinin, saldırdığı, yolcu,, 3, yıl, önce, hayatını, kaybeden, ünlü, şarkıcının, kardeşi, çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı