Haber
29 Haziran 2020 - Pazartesi 16:25
 
Kadın profesöre, hemcinsi üfürükçüden 100 bin TL'lik tokat!
Falcı kadın, sende büyü var dediği pofesörü dolandırarak kayıplara karıştı.
YAŞAM Haberi
Kadın profesöre, hemcinsi üfürükçüden 100 bin TL'lik tokat!

Gazi Üniversitesi'nde Matematiksel Fizik Ana Bilim Dalında profesör olarak görev yapan Ö.Y., geçtiğimiz günlerde sosyal medya uygulaması aracılığıyla bir falcıyla tanıştı.

 

Falcı, genç kadına geçirdiği zor günlerin nedeninin kendisine yapılmış bir büyü olduğunu söyledi. Duydukları karşısında metafizik güçleri olduğuna inandığı falcıya bir miktar para gönderen öğretim görevlisi, kendisine gönderilen dualar sonrası üzerinde bir ferahlama hissetti.

 

KARGOYLA BÜYÜ BOZMA

 

Bu sırada falcı genç kadına kargoyla kendisine yapılan büyüleri bozmak adına yiyecek içecek kıyafet farklı nesneler ve üzerinde dualar yazılı kağıtlar göndermeye devam etti.

 

Yaşadığı kötü günleri geride bırakan genç Prof. bir müddet sonra yeniden falcı ile iletişim kurdu. Uzun bir süre falcıyla iletişim halinde kalan Özlem Y. toplamda falcıya 100 bin lira gönderdi. İkilinin bir müddet sonra arasındaki iletişim koptu.

 

PARA İSTEMEYE DEVAM ETTİ

 

Sabah'ın haberine göre falcı ısrarla aradığı profesöre, "Sendeki büyü çözülmedi, gelecekte seni zor günler bekliyor. Bunu engellememiz gerekli" diyerek para istemeye devam etti.

 

Dini duyguları nedeniyle psikolojik baskı altına giren Prof. Doktor Özlem Y., dolandırıldığının farkına vardığında ise savcılığa suç durusunda bulundu. Profesörün şikayeti ardından falcı hakkında soruşturma başlatıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kadın, profesöre,, hemcinsi, üfürükçüden, 100, bin, TL'lik, tokat!,
Yorumlar
Haber Yazılımı