AK Parti İl Başkanı Gürkan'dan dikkat çeken hamle! Bir araya geldiler
Haber
13 Ocak 2021 - Çarşamba 14:24
 
AK Parti İl Başkanı Gürkan'dan dikkat çeken hamle! Bir araya geldiler
AK Parti İl Başkanı Davut Gürkan, geçmiş dönem bakan ve milletvekilleriyle bir araya geldi.
BURSA Haberi
AK Parti İl Başkanı Gürkan'dan dikkat çeken hamle! Bir araya geldiler

Gürkan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala,  Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Mehmet Müezzinoğlu,  Gıda Tarım ve Hayvancılık eski  Bakanı Faruk Çelik,  Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Adalet Bakan Yardımcısı Zekeriya Birkan, geçmiş dönem  milletvekilleri Hüseyin Şahin, İsmet Su, Önder Matlı, Mustafa Kemal Şerbetçioğlu, Bennur Karaburun, Mehmet Tunçak, Mehmet Emin Tutan, Hayrettin Çakmak, Sedat Kızılcıklı, Şevket Orhan, Faruk Anbarcıoğlu, Zafer Hıdıroğlu, Abdülmecit Alp, geçmiş dönem il başkanları Ayhan Salman, Cemalettin Torun, Nagip Vardar, Sedat Yalçın ve Büyükşehir eski Belediye Başkanı Recep Altepe’nin katıldığı istişare toplantısında bir araya geldi.

 

Önceki dönemlerde görev yapan milletvekillerinden ve il başkanlarından Bursa’ya yapılan yatırımlarla ilgili görüş ve önerileri alındı. Üretimin, sanayinin, turizm ve tarımın başkenti Bursa’nın vizyon projelerinin konuşulduğu toplantıda fikir alışverişinde bulundular.

 

DAHA GÜZEL BURSA, DAHA GÜÇLÜ TÜRKİYE

 

Toplantılara ev sahipliği yapan AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, AK Parti'de istişarenin esas olduğunu vurgu yaparak, “Kadim Şehir Bursamız için yapacağımız çalışmalarımızı değerlendirdik. AK Parti, Türkiye için milletin köklerini, geleceğe taşıyan bir büyük dava hareketidir. Bizler, her zaman şehrimize emek veren, katkıda bulunan değerli büyüklerimizin tecrübelerinden istifade ederiz. Milletimizin gönlündeki yerimiz ve bizlerden beklentileri doğrultusunda 3 milyon 56 bin hemşerimizin mutluluğu ve huzuru için çalışıyoruz. Çocuklarımıza, torunlarımıza bırakmak istediğimiz daha güzel bir Bursa, daha güçlü bir Türkiye var. Bursa, teknolojisi ve sanayisiyle güvenle büyüyor. Biliyoruz ki Bursa büyürse Türkiye büyür. AK Parti'de eski diye bir kavram yoktur. Partimizde sadece görev değişikliği olur. Bizler ise bu millete hizmet etmekle görevliyiz. Partimize, milletimize ve şehrimize bu güne kadar hizmet eden tüm dava büyüklerimize teşekkür ederim” dedi.  

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, İl, Başkanı, Gürkan'dan, dikkat, çeken, hamle!, Bir, araya, geldiler,
Yorumlar
Haber Yazılımı