Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile evlendiği için pişman mı?
Haber
16 Eylül 2020 - Çarşamba 09:32
 
Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile evlendiği için pişman mı?
Haber Global ekranlarında yayınlanmaya başlayan Candaş Tolga Işık ile “Az Önce Konuştum” programının ilk konuğu Acun Ilıcalı oldu. Ilıcalı, özel hayatına dair merak edilen sorulara cevap verdi.
MAGAZİN Haberi
Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile evlendiği için pişman mı?

Acun Ilıcalı şunları söyledi;

 

"Hiç değilim. Öyle bir konu yok. Çözümsüzlüğe gittiği zaman bir şey başka bir evreye geçmek zorunda kalıyorum. İnsanların bunu başaramadığını gördükçe üzülüyorum. İki insan arasındaki duygusal bir şeylerin bitmesi yüksek gerilimli şeylerin yaşanmasına sebep değil. Ben anneliğine laf ettirmem. Melisa'nın üzerine titriyor. 10 yıllık beraberliğim var Şeyma ile. Bir şeyler yapmaya çalışıyordum ama beceremedim diyelim. Benim de onun da mutlu bir hayatı var şu anda. Özel hayatta çok göz önünde olduğum için göze de batıyorum. Bu benim için çok büyük bir dezavantaj.

 

Şeyma'nın hayatı hakkında yorum yapmak istemiyorum. Şeyma'nın hataları daha çok göze batıyor bence. Popülerlikten kaynaklanıyor. Hepimizin yaptığı hataları o da yaptı. Onun yaptığı hataları Türkiye gördü. Daha olgunlaştığını görüyorum. İnşallah daha güzel şeyler yaşar. Hiçbirimiz mükemmel değiliz. Benim için önemli olan iyi niyet. İyi niyetli insanlarla diyalog kurarım. Niyet bozuksa ilk hatada sildiğim çok insan var."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Acun, Ilıcalı,, Şeyma, Subaşı, ile, evlendiği, için, pişman, mı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı