Selçuk Bayraktar Instagram'a ateş püskürdü: 'iki yüzlülüğünüz batsın!'
Haber
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 10:31
 
Selçuk Bayraktar Instagram'a ateş püskürdü: 'iki yüzlülüğünüz batsın!'
Sosyal medya platformları arasında en popüleri olan Instagram, bazı Mescid-i Aksa ile ilgili paylaşımlara sansür uyguladı. Sansüre maruz kalanlardan biri olan Selçuk Bayraktar konuyla ilgili, "Sizin fikir özgürlüğü, insan hakları diyen iki yüzlülüğünüz batsın!" dedi.
GÜNDEM Haberi
Selçuk Bayraktar Instagram'a ateş püskürdü: 'iki yüzlülüğünüz batsın!'

Baykar Teknik Müdürü ve T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar, Burak Duvarı'nda toplanan Yahudilerin Mescid-i Aksa'da çıkan yangını şarkı söyleyerek ve dans ederek kutladığı videoyu Instagram hesabından paylaşarak, İsrail'in Filistin'de masum sivilleri ve Mescidi Aksa'yı hedef alan saldırılarına tepki gösterdi.

 

KALDIRILMA GEREKÇESİ ÖFKELENDİRDİ

Bayraktar'ın paylaşımı kısa süre sonra İnstagram tarafından 'nefret söylemi' gerekçesiyle kaldırıldı. Paylaşımının Instagram tarafından kaldırılmasına tepki gösteren Bayraktar, attığı tweet ile öfkesini dile getirdi.

 

 

INSTAGRAM'A YÜKLENDİ

Twitter hesabından Instagram'a yüklenen Selçuk Bayraktar, ''Instagram aşağıdaki paylaşımımı "nefret söylemi" diyerek kaldırmış. Çocukları, sivilleri katletmek, mabedleri yakıp izlerken şarkılar eşliğinde dans etmek nefrettir, vahşettir, katliamdır. Sizin fikir özgürlüğü, insan hakları diyen ikiyüzlülüğünüz batsın!'' ifadelerini kullandı.

 

 

Selçuk Bayraktar, Filistin'e destek mesajını kaldıran İnstagram'ı topa tuttu: İkiyüzlülüğünüz batsın!

 
 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Selçuk, Bayraktar, Instagram'a, ateş, püskürdü:, 'iki, yüzlülüğünüz, batsın!',
Yorumlar
Haber Yazılımı