Ünlü oyuncular ortak oldu
Haber
21 Haziran 2021 - Pazartesi 16:30
 
Ünlü oyuncular ortak oldu
Ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ, ortak yatırım yapmak için kolları sıvadı. Trakya'da 10'ar dönümlük üzüm bağları alan ikili, kendi şaraplarını üretecek.
MAGAZİN Haberi
Ünlü oyuncular ortak oldu

 

Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ da kendi şarap bağı olan Brad Pitt, Johnny Depp, David Beckham gibi ünlü isimlerin kervanına katıldı. Hürriyetten Mehmet Üstündağın haberine göre, Bir iş insanının15 yıl önce Tekirdağda "Şarap köyü" yapmak için aldığı iki bin dönümlük araziden 10ar dönüm satın alan iki yakın dost, burada kendi şaraplarını üretmeyi hedefliyor.

 

 

250 METREKARELİK BAĞ EVİ YAPACAKLAR

10 dönümlük araziye, 250 metrekarelik kır evi yapma ruhsatları olan ikili, şimdiden yapı çalışmalarına başlamış bile. Çağatay Ulusoy ve Kıvanç Tatlıtuğ, ilk birkaç sene sadece kendileri için üzüm yetiştirip, şarap yapacak.

 

MARKALAŞTIRMAYI HEDEFLİYORLAR

İleride üzümler rüştünü ispatlayıp, uzmanlardan geçer not alırsa, iki arkadaş kendi bağlarından üretilen şarapları markalaştırmayı hedefliyor.

Brad Pitt ve David Beckham, kendi üzüm bağları olan ünlü isimlerden sadece ikisi. Brad Pitt'in üzüm bağları Fransa'da, Beckhamınkiler ise Kaliforniya'nın Napa Vadisi'nde.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Ünlü, oyuncular, ortak, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı