Polisten, maske takmayan genç kıza skandal müdahale! Yerlerde sürüklediler
Haber
20 Ağustos 2020 - Perşembe 11:42
 
Polisten, maske takmayan genç kıza skandal müdahale! Yerlerde sürüklediler
İstanbul Kadıköy'de maske takmadığı için bir genç kıza sert müdahalede bulunarak gözaltına alan 2 polis görevden uzaklaştırıldı.
GÜNDEM Haberi
Polisten, maske takmayan genç kıza skandal müdahale! Yerlerde sürüklediler

 

Dün Kadıköy'de maskesi burnunu kapatmadığı iddiasıyla durdurulan genç kız polislerin sert müdahalesiyle karşılaştı. Genç kız gözaltına alınırken, çevredeki vatandaşlar polise tepki gösterdi.

 

Valilikten yapılan açıklamada, "Kadıköy Osmanağa Mahallesi Söğütlü Çeşme Caddesinde 19.08.2020 tarihinde güvenlik görevlilerimiz tarafından yapılan Sağlık İçin Hepimiz İçin Covid-19 denetlemeleri sırasında R.B isimli kadının, maskesini usulüne uygun şekilde takmadığı görülerek uyarıda bulunulmuştur. 
 

Polis memurlarının uyarısına R.B. hakaret içeren söz ve davranışlarla karşılık vermiş, yapılan ikazlara rağmen bu tutumuna devam etmesi üzerine, gözaltına alınmak istenmiştir.  Gözaltına alınma esnasında kesinlikle görmek istemediğimiz görüntülerin yaşanması bizi çok üzmüştür. 
 

Konuyla ilgili olarak Valiliğimizce başlatılan soruşturma kapsamında ilgili polis memurları görevden uzaklaştırılmıştır. Olayla ilgili adli ve idari soruşturma devam etmektedir. " denildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Polisten,, maske, takmayan, genç, kıza, skandal, müdahale!, Yerlerde, sürüklediler,
Yorumlar
Haber Yazılımı