Mustafakemalpaşa'da Başkan Kanar, üniversitelilerle buluştu
Haber
22 Ekim 2021 - Cuma 11:30
 
Mustafakemalpaşa'da Başkan Kanar, üniversitelilerle buluştu
Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, üniversite öğrencileri ile buluşurken, "Bu kent hepimizin hep birlikte çözümler üreteceğiz" dedi.
BURSA Haberi
Mustafakemalpaşa'da Başkan Kanar, üniversitelilerle buluştu

Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü koordinesinde Uludağ Üniversitesi Mustafakemalpaşa Meslek Yüksek Okulunda yaklaşık yüz öğrenci ile bir araya gelen Belediye Başkanı Mehmet Kanar, gençlerin sorularını samimiyetle yanıtladı.

Mustafakemalpaşa’da öğrenimlerini sürdüren ve yeni başlayan öğrenciler için düzenlenen üniversitene hoş geldin etkinliğinde konuşan Belediye Başkanı Mehmet Kanar, “Zorlu pandemi sürecini arkamızda bırakmaya çalıştığımız bu günlerde üniversite öğrencilerini ilçemizde tekrar görmeyi özlediğimi söylemek istiyorum. Mustafakemalpaşa Belediyesi olarak öğrencilerimize çok önem veriyoruz. Öğrenciler bizim için hem misafir hem ev sahibi. Bundan da önemlisi huzurlu ve güvenli bir şekilde eğitim hayatlarını devam ettirebilmeleridir ve bunun için çalışıyoruz” dedi.

Genç görüşün çok önemli olduğuna vurgu yapan Başkan Kanar, her konuda öneriler beklediklerini belirterek, "Mustafakemalpaşa’yı iyi tanıyın ki gittiğiniz her yerde kentimizi anlatın. Öğrenim hayatınızı Mustafakemalpaşa’da geçirmekten çok büyük keyif alacağınızı, eğitim ve öğrenim hayatınızdan güzel anılarla iş hayatlarınıza atılmanızı temenni ediyorum. İhtiyacınız olduğunda Mustafakemalpaşa Belediyesi olarak bizler yanınızda olacağız. Her birinize başarılar diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Mustafakemalpaşa'da, Başkan, Kanar,, üniversitelilerle, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı