İntihar süsü verilen cinayette yasak aşk şüphesi
Haber
24 Eylül 2020 - Perşembe 19:25
 
İntihar süsü verilen cinayette yasak aşk şüphesi
Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde geçtiğimiz günlerde meydana gelen Burhan Karakuş cinayeti ile ilgili tutuklanan 3 kişinin savcılık ifadeleri ortaya çıktı. Şüpheli koca, eşinin kendisini Burhan Karakuş ile aldattığını düşündüğünü söyleyerek, "Eşimin telefonunda mesajlarını gördüm ve eşim yazıyormuş gibi kendisi ile mesajlaşmaya başladım" dedi.
ASAYİŞ Haberi
İntihar süsü verilen cinayette yasak aşk şüphesi

İntihar süsü verilerek öldürülen Burhan Karakuş cinayetinde yasak aşk şüphesi çıktı. Cinayet şüphelisi U.O., sorgusunda eşi ile Burhan Karakuş'un mesajlaştığını gördüğünü söyledi.

 

Burhan Karakuş'un intihar süsü verilerek öldürülmesi olayının ardından gözaltına alınan U.O., E.K. ve K.O. isimli üç şüpheli, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Jandarma ekiplerinin soruşturma kapsamında gözaltına alındığı sırada parmaklarında swap örnekleri alınan U.O.'nun, Karakuş'un öldüğü silahla eşleşmesine rağmen suçlamaları kabul etmedi. U.O ayrıca, verdiği ifadesinde eşinin kendisini Burhan Karakuş ile aldattığını düşündüğünü de kaydederek, "Eşimin telefonunda mesajlarını gördüm ve eşim yazıyormuş gibi kendisi ile mesajlaşmaya başladım. Sonra kendisini arayıp mesajları sorduğumda ise aralarında bir şey olmadığını ve bir anlık boşlukta yazdığını söyledi. Bende buna inandım ve bir şey yapmadım" dedi.

 

HAMİLE EŞİNDEN ÇOCUĞU İÇİ DNA TESTİ İSTEMİŞ

 

U.A., eşi ile uzun süredir çocuklarının olmadığını ve tüp bebek tedavisi gördüğünü ve son dönemde de eşinin hamile kalması üzerine çocuğun Burhan Karakuş'tan olduğunu tahmin ettiğinden DNA testi istediğini söyledi.

 

DİĞER ŞÜPHELİLER SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

 

Öte yandan cinayet suçlaması ile tutuklanan diğer şüpheliler E.K. ve K.O. da ifadelerinde suçlamaları kabul etmeyerek, olay saatinde Burhan Karakuş ile birlikte olmadıklarını öne sürdükleri öğrenildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İntihar, süsü, verilen, cinayette, yasak, aşk, şüphesi,
Yorumlar
Haber Yazılımı