Güzel golfçü 'Göğüslerin çok büyük' mesajına isyan etti
Haber
15 Ocak 2021 - Cuma 13:40
 
Güzel golfçü 'Göğüslerin çok büyük' mesajına isyan etti
Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ve açıklamalarıyla adından söz ettiren ABD'li golfçü Paige Spiranac, kendisine gelen "Göğüslerin çok büyük" mesajına sert tepki gösterdi.
MAGAZİN Haberi
Güzel golfçü 'Göğüslerin çok büyük' mesajına isyan etti

Yaptığı cesur paylaşımlarla sık sık gündeme gelen güzel golfçü Paige Spiranac, bu kez sosyal medyada yaptığı açıklamalarla adından söz ettirdi.
 

2015'te profesyonel olan ve ertesi yıl emekli olan 27 yaşındaki golfçü, cinsel içerikli ve şiddetli alaylara maruz kaldıktan sonra sosyal medya hesabından sert ifadelerle takipçilerine isyan etti.

 

Sık sık vücuduyla ilgili cinsel içerikli mesajlar alan Paige Spiranac'a son olarak bir takipçisi "Göğüslerin çok büyük" şeklinde mesaj gönderdi.

 

Spiranac, kişisel sosyal medya hesabı Twitter üzerinden "Bu çılgınlık. Bana sürekli çok şişman, çok sıska, fazla plastik, çok yaşlı, çok makyajlı, yeterince makyajsız, göğüsler çok büyük, popo yeterince büyük değil, çok solgun, saçların çok sarı, yeterince sarı değil gibi mesajlar geliyor. Beyler, burası böyle şeylerin yazılacağı bir yer değil. Sakinleşin."ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Güzel, golfçü, 'Göğüslerin, çok, büyük', mesajına, isyan, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı