Haber
23 Mart 2020 - Pazartesi 20:05
 
'Evinize gidin' diyen belediye başkanı, nineden bastonu yedi!
İzmir'de koronavirüs salgınına karşı sokakta dolaşan kişileri uyaran Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, 65 yaş üstü bir çifte de esprili bir dille evlerine dönmesini gerektiğini söyledi. Çifte uyarılarda bulunan Başkan Gürbüz, ismi Saadet olduğu öğrenilen nineden baston yedi.
YAŞAM Haberi
'Evinize gidin' diyen belediye başkanı, nineden bastonu yedi!

 

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, koronavirüsün yayılmasına karşı alınan önlemler konusunda, dün akşam Instagram hesabından yaptığı canlı yayında ve bugün Foça sokaklarında karşılaştığı az sayıdaki 65 yaş ve üstü vatandaşlara uyarılar yaptı, bilgiler verdi.

 

Sabah saatlerinde Foça sokaklarında karşılaştığı az sayıdaki 65 yaş ve üstü vatandaşları dışarı çıkmamaları konusunda sempatik biçimde uyaran Başkan Gürbüz, ismi Saadet olduğu öğrenilen nineyle de renkli görüntülere neden oldu.

 

BASTONLA BAŞKAN GÜRBÜZ'ÜN BACAKLARINA VURDU

 

Çift olarak dışarı çıkan Saadet nineyi evine gitmesi için uyaran Gürbüz, "Seni koştururum. Haydi eve. Balkondan bakacağım. Polise söyleyeyim de ceza yazsın" diyerek espri yaptı. Bunun üzerine Saadet nine elindeki bastonla Başkan Gürbüz'ün bacaklarına vurarak eve gideceğini söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: 'Evinize, gidin', diyen, belediye, başkanı,, nineden, bastonu, yedi!,
Yorumlar
Haber Yazılımı