Erdoğan, bugünkü programını Telegram'dan paylaştı
Haber
14 Ocak 2021 - Perşembe 10:44
 
Erdoğan, bugünkü programını Telegram'dan paylaştı
WhatsApp'ın tartışmalı gizlilik kararı sonrası Telegram'a geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan dün ilk mesajını paylaşmış ve kuraklık konusunda uyarılarda bulunmuştu. Erdoğan, bugün de bir paylaşım yaparak "Ülkemiz için durmadan çalışmaya devam edeceğiz" mesajıyla günlük programını aktardı.
GÜNDEM Haberi
Erdoğan, bugünkü programını Telegram'dan paylaştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Telegram'dan bugünkü programını paylaşarak "Ülkemiz için durmadan çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

 

WhatsApp'ın yeni gizlilik sözleşmesiyle ilgili tartışmalar sürerken haberleşme uygulamaları BiP ve Telegram'a katıldığı açıklanan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Telegram'dan bugün de bir paylaşımda bulundu. Mesajına "Günaydın, sevgili kardeşim" ifadesiyle başlayan Erdoğan, şöyle devam etti:

 

"Bugün mesaimize AK Parti Genel Merkezimizde devam edeceğiz. Öğleden sonra saat 14.00'te MKYK, akşam saat 17.00'de MYK toplantılarımızda ülkemizin gündemindeki önemli meseleleri görüşeceğiz. Ülkemiz için durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Yeni günün hepimiz için hayırlı ve huzurlu geçmesini temenni ediyor, sizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Erdoğan,, bugünkü, programını, Telegram'dan, paylaştı,
Yorumlar
Haber Yazılımı