Entübe edilen oyuncunun, mutasyonlu virüse yakalandığı ortaya çıktı
Haber
16 Şubat 2021 - Salı 14:38
 
Entübe edilen oyuncunun, mutasyonlu virüse yakalandığı ortaya çıktı
Malatya'da rol aldığı Gizemli Köy filminin çekimleri sırasında koronavirüse yakalanıp yoğun bakıma kaldırılan Toygun Ateş, entübe edildi. Eşinin sağlık durumu hakkında konuşan Victoria Kırgız, virüsün mutasyonlu olduğunu ve iki çocuğu olduğu için hastaneye gidemediğini söyledi.
SEYAHAT Haberi
Entübe edilen oyuncunun, mutasyonlu virüse yakalandığı ortaya çıktı

Rol alacağı Gizemli Köy filminin çekimi için Malatya'ya gelen ve bir süre önce koronavirüse yakalanan usta oyuncu Toygun Ateş, İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde yoğun bakıma kaldırıldı. Durumu ağırlaşan usta oyuncu, entübe edildi.

 

MUTASYONLU VİRÜSE YAKALANDI

 

Oyuncunun eşi Victoria Kırgız, "Mutasyonlu koronavirüs çıkmış. Böbrekler iflas etmiş. Hem solunum hem de diyalize bağlamışlar. Hastaneyi aradım, doktoru bilgi vermedi 'Gelirseniz yüz yüze görüşürüz' dedi. Bu hava koşullarında nasıl gideceğim? İki çocuğum var yanımda, ne yapacağımı bilmiyorum" diye konuştu.

 

SETTEKİ SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

 

Kentte 'Gizemli Köy' film çekimlerine gelen Toygun Ateş, rahatsızlanınca koronavirüs testi yapıldı. 6 Şubat'ta test sonucu pozitif çıkan Ateş, durumunda iyileşme olmayınca tedavi gördüğü İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'nde entübe edildi. Oyuncunun setteki son görüntüleri de ortaya çıktı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Entübe, edilen, oyuncunun,, mutasyonlu, virüse, yakalandığı, ortaya, çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı