DEVA Partisi İl Başkanı Özgöz Bursalıların bayramını kutladı
Haber
12 Mayıs 2021 - Çarşamba 16:53
 
DEVA Partisi İl Başkanı Özgöz Bursalıların bayramını kutladı
DEVA Partisi İl Başkanı Serkan Özgöz, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayınladı. Koronavirüs nedeniyle zor günler geçirildiğini aktaran Özgöz Bursalı vatandaşların bayramını kutladı.
BURSA Haberi
DEVA Partisi İl Başkanı Özgöz Bursalıların bayramını kutladı

DEVA Partisi İl Başkanı  Özgöz'ün bayram mesajı şu şekilde:

''Manevi huzurla idrak ettiğimiz, bir bütünün parçası olduğumuzu anlamamıza vesile olan, 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayını, elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaşarak yaşayıp, Ramazan Bayramı’na ulaşmış bulunmaktayız.  Bayramlar mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdendir.


Herkese insani sorumluluklarını hatırlatan bir yönü olan bayram günlerinin, gönül ve ruh birliği içinde maneviyatına uygun şekilde değerlendirilmesini yürekten diliyorum. Malumunuz tüm insanlık dünyayı saran korana virüsü ile mücadele etmektedir. Millet olarak nice zorlukları birlik-beraberlik yardımlaşma ve dayanışma ruhuyla aştık. Yaşadığımız bu günleri de tedbir, istişare ve sağlam bilgiyle, sağduyu ve basiretle, ilimle bilgiyle, hikmetle, sabır ve dua ile atlatacağız.


Bu duygu ve düşüncelerle tüm Bursalı Hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, bayramın tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.''

Kaynak: Editör:
Etiketler: DEVA, Partisi, İl, Başkanı, Özgöz, Bursalıların, bayramını, kutladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı