Demet Şener'den boşanma sonrası ilk açıklama
Haber
13 Ocak 2021 - Çarşamba 11:51
 
Demet Şener'den boşanma sonrası ilk açıklama
Eski manken Demet Şener ile Cenk Küpeli, dün tek celsede boşandı. Bugün biten evliliği hakkında açıklama yapan Şener, birlikteliklerinin eşinin çocuk istemesi üzerine bittiğini söyledi.
MAGAZİN Haberi
Demet Şener'den boşanma sonrası ilk açıklama

2019 yılında dünyaevine giren ve mutluluklarıyla adeta düşman çatlatan Demet Şener ve Cenk Küpeli dün yollarını ayırmış Küpeli, eski eşine övgüler yağdırmıştı. Küpeli'nin dün yaptığı boşanma açıklamasının ardından bugün de Demet Şener bir açıklama yaptı.

 

"CENK ÇOCUK İSTEDİ AMA BEN HAZIR DEĞİLDİM"

 

Sürpriz bir şekilde evliliğini noktalama kararı alan Şener, Instagram hesabından yaptığı açıklamada evliliklerinin çocuk isteme yüzünden bittiğini belirterek şu ifadeleri kullandı: "Evliliğimizi üzülerek ve dostça dün bitirmiş bulunuyoruz. Gerekli açıklamaları yaptık fakat bazı yayın organlarında çeşitli iddialarla haber yapılmaktadır.

 

Çocuklarım artık büyüdü ve markamın heyecanıyla yoğun bir çalışma dönemindeyim. Cenk'in çok istediği çocuk konusuna başlarda ben de sıcak baksam da kendimi yeni bir çocuk için hazır hissetmiyorum."

 

"GÜZEL BİR EVLİLİĞİ BİTİRMENİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞIYORUZ"

 

Bu konuyu da karşılıklı konuşarak hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrılık kararı verdik. Evliliğimiz boyunca Cenk her zaman benim yanımda olmuştur. Ne maddi ne de manevi en ufak bir sorun yaşamamışızdır. Güzel bir evliliği bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Saygı duyulmasını rica ederim."

Kaynak: Editör:
Etiketler: Demet, Şener'den, boşanma, sonrası, ilk, açıklama,
Yorumlar
Haber Yazılımı