Haber
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 11:58
 
Demet Akalın, 'Dolandırıldım' diye ortalığı ayağa kaldırmıştı! Gerçek ortaya çıktı
Demet Akalın, dün sabah saatlerinde sosyal medya hesabından paylaşım yaparak dolandırıldığını söyledi. Kısa süre içinde konuyu inceleten Okan Kurt ise kızlarına aldıkları bir oyunun ödemesinin karttan alındığını herhangi bir dolandırıcılık olayının olmadığını söyledi.
MAGAZİN Haberi
Demet Akalın, 'Dolandırıldım' diye ortalığı ayağa kaldırmıştı! Gerçek ortaya çıktı

Her yaptığı ve söylediği olay yaratan ünlü şarkıcı Demet Akalın, dün Twitter hesabından yaptığı paylaşımda dolandırıcıların kurbanı olduğunu söyledi. Ancak Akalın'ın "Dolandırıldım" dediği olayın altından bambaşka bir şey çıktı.

 

"ORTADA DOLANDIRILMA YOK"

 

Hesabından 4 Euro çekilen şarkıcı, "Sabah sabah kredi kartı dolandırıcılığı. Vallahi dikkat edin, benimkini bir de dolar üstünden çekmişler" şeklinde bir tweet attı.

 

Ancak daha sonra yapılan incelemede Akalın'ın kızı Hira'nın oynadığı internet oyunu için ünlü şarkıcının hesabından otomatik talimatla para çekildiği ortaya çıktı. Okan Kurt, "Demet sabah hesabından para çekildiğini görünce paniklemiş. Dolandırıldığını düşünmüş. Bankayla görüştük, Hira'nın oynaması için Xbox'ına yüklediğimiz oyunlardan 4 Euro gibi bir para çekildiğini öğrendik. Ortada dolandırılma yok" dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Demet, Akalın,, 'Dolandırıldım', diye, ortalığı, ayağa, kaldırmıştı!, Gerçek, ortaya, çıktı,
Yorumlar
Haber Yazılımı