Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Biz hesabi değil, hasbi olacağız”
Haber
19 Haziran 2021 - Cumartesi 18:30
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Biz hesabi değil, hasbi olacağız”
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Antalya İl Teşkilatı Toplantısında konuştu. İzmirdeki HDP binasına yapılan saldırıdan diğeri siyasi ve genel gündemlere ilişkin teşkilatına mesajlar veren Erdoğan, "Bırakın gidenler gitsin, hiç umursamayın. Biz hesabi değil, hasbi olacağız" dedi.
GÜNDEM Haberi
Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Biz hesabi değil, hasbi olacağız”

 AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Antalya İl Teşkilatındaki programa katıldı. Erdoğan, ülkelerin Türkiyeye yönelik seyahat yasaklarıyla ilgili olarak açıklamalarda bulundu. Konuşmasında AK Parti teşkilatına da mesajlar veren Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel yönetimlerin yanı sıra ittifakta yer alan partilere de göndermelerde bulundu.

 

"2023'ÜN STARTINI VERDİK"

2023 hedefi ile ilgili, "Antalyada il ve ilçeler dahil silme hepsini kazanmak istiyoruz" diyen Erdoğan, "2023ün startını verdik. Bu noktada 2023 seçimi bir başka olmalı. Kazanmadık gönül bırakmayın. Muhalefet partilerinin milletin ve memleketin geleceğine ışık tutacak vizyonları olmadığını herkese anlatmalıyız" diye konuştu. Erdoğan, "Bırakın gidenler gitsin, hiç umursamayın. Biz hesabi değil, hasbi olacağız" dedi.

 

 

"PROVOKATİF SALDIRIYI ŞİDDETLE KINIYORUZ"

İzmirde HDP binasına yönelik saldırıyla ilgili olarak açıklamalarda bulunan Erdoğan, İzmirdeki provokatif saldırıyı en şiddetli şekilde kınayarak, "Benzerlerini de kınayacağız. Yakalanan failin önündeki ve arkasındaki tüm ilişkiler ortaya çıkarılarak en ağır cezayı alacağına inanıyoruz" dedi.

 

 

100'E YAKIN AMİRALLERE HESAP SORULUYOR, SORULACAK

Erdoğan, "Gece yarısı bildirilerinden terör saldırılarına, suç örgütleri mensuplarından provokatif eylemlere her aracı kullandılar. 100e yakın emekli amiralin hesapları soruluyor. Siz yanlış yollara saptıkça bu ülkenin yargısı size hesap soracaktır" diye konuştu.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Erdoğan:, “Biz, hesabi, değil,, hasbi, olacağız”,
Yorumlar
Haber Yazılımı