Cumhurbaşkanı Bursa kongresinde neden isimleri tek tek saydı?
Haber
03 Şubat 2021 - Çarşamba 14:12
 
Cumhurbaşkanı Bursa kongresinde neden isimleri tek tek saydı?
AK Parti pazartesi günü sadece Bursa’da kongre yapmadı. Eş zamanlı olarak Adana, Antalya ve Muğla ile birlikte 4 ilde kongreye gitti. Cumhurbaşkanı Erdoğan da video konferans yoluyla aynı anda bu 4 ile canlı bağlandı ve tek tek il başkanlarına, teşkilatlara seslendi.
BURSA Haberi
Cumhurbaşkanı Bursa kongresinde neden isimleri tek tek saydı?

İşte bu bağlantı da  dikkat çeken önemli bir detay vardı. Açıkçası ben konuşması sırasında yönetim listesini arama peşine düştüğüm için o detayı kaçırdım.

 

 

Hatırlatmayı eski Milletvekili İsmail Aydın yaptı:

 

 Dedi ki:

 

“Belki gözünüzden kaçtı ama Cumhurbaşkanımız Bursa’yı ne kadar çok önemsediğini dün bir kere daha gözler önüne serdi. Aynı anda Adana, Muğla, Antalya ve Bursa’ya bağlandığında en fazla ilgilendiği Bursa oldu. Diğer illerde kongreye katılan genel başkan yardımcıları ve milletvekillerini tek tek anons etmezken, Bursa’da son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’la başlayıp,  Genel Başkan Yardımcısı  Leyla Şahin Usta ile Dış  İlişkiler Başkanı Bursa Milletvekilimiz Efkan Ala’yı, Hakan Çavuşoğlu’nu, eski Bakanımız Faruk Çelik’i, ardından Büyükşehir Belediye Başkanımız Alinur Aktaş’ı, mevcut milletvekillerimizi tek tek isimle anons edip  öne çıkmalarını istedi. Yetmedi, salonda bulunan eski milletvekillerinin de tek tek ismini okudu.”

 

Ardından  Aydın şöyle bir tespitte bulundu:

 

 “Bunun anlamı açık. Bursa’ya birlik ve beraberlik mesajı verdi.”

 

YAZININ DEVAMINI OKUMAK İÇİN...

Kaynak: Editör:
Etiketler: Cumhurbaşkanı, Bursa, kongresinde, neden, isimleri, tek, tek, saydı?,
Yorumlar
Haber Yazılımı