CHP'li Kaftancıoğlu'ndan Özlem Zengin'e destek
Haber
22 Şubat 2021 - Pazartesi 22:13
 
CHP'li Kaftancıoğlu'ndan Özlem Zengin'e destek
Sosyal medya hesabından AK Partili Özlem Zengin'e yönelik çirkin ifadeler kullanan avukat Mert Yaşar'a bir tepki de CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'ndan geldi. Kaftancıoğlu, Zengin'e destek vererek, "Kendisine yapılan cinsiyetçi saldırı kabul edilemez" ifadelerini kullandı.
GÜNDEM Haberi
CHP'li Kaftancıoğlu'ndan Özlem Zengin'e destek

Avukat Mert Yaşar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin'e yönelik çirkin ifadeler kullandı. Bu ifadelerin ardından Yaşar'a taraflı tarafsız her kesim tarafından tepki gelirken, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Yaşar'ın kullandığı ifadeler nedeniyle soruşturma başlattı.

 

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da Özlem Zengin'e yapılan çirkin saldırıyı kınadı. Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabı Twitter'dan paylaştığı mesajda, "Öznesi kim olursa olsun nereden gelirse gelsin kadınlara cinsiyetçi saldırılar karşısında amasız, fakatsız tutum sergilemek marifet değil sorumluluktur. Özlem Zengin'in kadına karşı cinsiyetçi ve kadını değersizleştiren ifadeleri de kendisine yapılan cinsiyetçi saldırı da kabul edilemez" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP'li, Kaftancıoğlu'ndan, Özlem, Zengin'e, destek,
Yorumlar
Haber Yazılımı