BursaRay seferlerine bakım engeli!
Haber
04 Ağustos 2022 - Perşembe 14:39
 
BursaRay seferlerine bakım engeli!
BURULAŞ, ağustos ayı boyunca belirli günlerde metro hattında yapılacak bakım çalışmaları nedeniyle seferlerde aksamaların geleceğini duyurdu.
BURSA Haberi
BursaRay seferlerine bakım engeli!

Bursa ulaşımının bel kemiği olan BursaRay’da ağustos ayında bakım yapılacağı ve bazı günlerde metro seferlerinde aksama olacağı açıklandı. Metro seferlerinin yapılamayacağı günlerde vatandaşların istasyonlar arasında otobüsle aktarma yapabilecekleri de belirtildi.

İşte BURULAŞ tarafından yapılan açıklama:

“Değerli Yolcumuz;

Bursaray’daki bakım çalışmaları sebebiyle Ağustos ayı boyunca belirli istasyonlar arasında sefer yapılamayacaktır. Kullanılmayan bu istasyonlar arasında otobüsle aktarma yapabileceksiniz. Lütfen Ağustos sonuna kadar ilan edilecek saatleri takip ederek seyahatlerinizi planlayın.

04 Ağustos Perşembe (BUGÜN), Saat  23:30’dan sonra kapalı olacak ve Otobüs İşletimi Yapılacak Duraklar ve yönler şöyledir:

Kestel İstikametinden gelen yolcularımız; Kültürpark Metro İstasyonu’nda otobüs aktarması yaparak Karaman Metro İstasyonu ve Nilüfer Metro İstasyonu’na ulaşabilecek.

Emek İstikametinden gelen yolcularımız; Karaman Metro İstasyonu’nda otobüs aktarması yaparak Kültürpark Metro İstasyonu’na ulaşabilecek.

Üniversite istikametinden gelen yolcularımız ise; Nilüfer Metro İstasyonu’nda otobüs aktarması yaparak Kültürpark Metro İstasyonu’na ulaşabilecek.”

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BursaRay, seferlerine, bakım, engeli!,
Yorumlar
Haber Yazılımı