Bursa Yıldırım Belediyesi sahadan yönetiliyor
Haber
28 Temmuz 2021 - Çarşamba 14:30
 
Bursa Yıldırım Belediyesi sahadan yönetiliyor
Bursa'nın Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, mahalle mahalle gezerek vatandaşlarla buluşuyor, sorunlara çözüm üretip, projeleri yerinde inceliyor. Saha çalışmaları kapsamında son olarak Zümrütevler Mahallesi’ni ziyaret eden Başkan Oktay Yılmaz, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi.
BURSA Haberi
Bursa Yıldırım Belediyesi sahadan yönetiliyor

‘Yerinde ve birlikte yönetim’ anlayışı ile çalıştıklarını vurgulayan Bursanın Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, "Yıldırım’da göreve geldiğimiz günden bu yana hep ortak akıl vurgusu yaptık. ‘Yıldırım’ı, Yıldırımlılarla birlikte yöneteceğiz’ demiştik. Bu sözümüzün gereği olarak Yıldırım’ı mahalle mahalle gezip, vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Onların taleplerini, önerilerini ve şikâyetlerini doğrudan ilk ağızdan dinliyoruz. Mevcut sorunları yerinde görüp, çözümü de yerinde üretiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 Her hafta 4-5 mahalleyi ziyaret ettiğini belirten Başkan Oktay Yılmaz, “Vatandaşlarla buluşmadan, esnafı dinlemeden, mahalleleri sokak sokak gezmeden üretilen hizmetin yeteri kadar faydalı olmayacağına inanıyoruz. Mahallelerimizin hangi hizmete ihtiyacı olduğunu, o mahallenin sakinlerinden daha iyi kimse bilemez.  Bu yüzden projelerimizi sahada, hemşerilerimizle birlikte şekillendiriyoruz” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Bursa, Yıldırım, Belediyesi, sahadan, yönetiliyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı