Haber
14 Ocak 2020 - Salı 11:04
 
Bahçeli'den 6 ay sonra bir ilk! Ayakta alkışlandı
En son 9 Temmuz 2019'da TBMM'de grup toplantısı yapan MHP Lideri Devlet Bahçeli, yaklaşık 6 ay sonra ilk grup toplantısını gerçekleştiriyor. Grup toplantısına giriş yapan Bahçeli'yi vekiller ise ayakta alkışlarla karşıladı.
SİYASET Haberi
Bahçeli'den 6 ay sonra bir ilk! Ayakta alkışlandı

Üst solunum enfeksiyonu nedeni ile hastaneye kaldırılan Bahçeli, en son 9 Temmuz 2019'da TBMM'de grup toplantısını yapmıştı. Sağlık durumu düzelen Bahçeli 6 aylık aradan sonra ilk grup toplantısını yapmak üzere kürsüye çıktı.

 

ALKIŞLARLA KÜRSÜYE ÇIKTI

 

Toplantı salonuna giren Bahçeli ise büyük bir alkış tufanıyla karşılaştı. Vekiller Bahçeli'yi ayakta alkışladı.

 

"UZUN BİR ARADAN SONRA..."

 

Kürsüye çıkan Bahçeli, "Uzun bir aradan sonra meclis grup toplantımıza katılan her arkadaşıma, taşkın bir sel gibi kalbimden kopup gelen en içten sevgilerimi sunuyorum. Yeni yılın bu ilk grup toplantısının nice güzelliklere kapı aralamasını diliyorum. Arayan, soran, şifa dileyen, iyi niyetlerini paylaşan herkese en kalbi teşekkürlerimi iletiyorum. Duanın gücü, doktorlarımızın dokunuşlarıyla buradayız. Son nefesimize kadar sizlerle burada birlikte olacağız" dedi.

 

Bahçeli'nin açıklamasından satır başları şöyle:

 

Gazali diyor ki aklı bir kenara itip eskileri taklitle çağıran kimse cahildir. Yalnızca akılla irtifa edip manevi vicdanı dışlayan da yanılmıştır. Nehri tersinden akıtmaya çalışanlardan olmayacağız.

 

Demir tavında dövülür toprak tava gelince ekilir zamanı okuyan tohumu çatlatan filiz filiz büyüyen bir fikrin önünde hiçbir muhalif güç duramaz. Düşmemizi bekleyenler Allah'ın izniyle kurumuş ağaca dönecekler. Daha çok bekleyeceklerdir. Tuzak kuranlar bilmelidir ki tuzaklara tuzak kuran vardır Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bahçeli'den, 6, ay, sonra, bir, ilk!, Ayakta, alkışlandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı