Bade İşçil kahkalarına engel olamadı
Haber
05 Aralık 2021 - Pazar 12:30
 
Bade İşçil kahkalarına engel olamadı
Yetenekli oyuncu Bade İşçil ve ünlü popçu Buray’ı konuk eden Dayı Şov, izleyicilere yine keyifli bir saat geçirtti. Sohbette kahkahalarına engel olmayan Bade İşçil, “Oyunculuk hiç aklımda yoktu ama meğer bunun için doğmuşum” dedi.
MAGAZİN Haberi
Bade İşçil kahkalarına engel olamadı

Dayı Şov yine kaliteli bir bölümle ekran karşısındaydı. Dayı’yı çok sempatik ve eğlenceli bulan Bade İşcil, “ünlü şovmen” ile girdiği diyaloglarda kahkahalarına engel olamadı. Zarafeti ve samimiyetiyle dikkat çeken güzel oyuncu, çocuğunu sarılarak uyuttuğunu anlattı.

Kendisini Andaç Haznedaroğlu’nun keşfettiğini anlatan İşcil, “Oyunculuk hiç aklımda yoktu ama meğer bunun için doğmuşum” dedi. Bugüne kadar pek çok ses getiren yapımda yer aldığının hatırlatılması üzerine senaryo konusunda seçici olduğunu belirtti.

Bade İşcil, Dayı’nın ünlü olduğunu ne zaman anladığını sorması üzerine, “E sen çağırdın ya, ünlüyüm demek ki…” diye cevap verdi. Hayalinin ise kendi moda markasını yaratmak olduğunu söyledi.

Bu arada sempatikliği ve mütevazılığı ile dikkat çeken başarılı şarkıcı Buray ise, “Bir gün bi’ çılgınlık yapıp ‘Buraya Kadarmış’ diye albüm çıkaracağım” dedi.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Bade, İşçil, kahkalarına, engel, olamadı,
Yorumlar
Haber Yazılımı