Aktaş Holding, Dubai'de yeni nesil ürünleri sergiledi
Haber
27 Eylül 2021 - Pazartesi 12:30
 
Aktaş Holding, Dubai'de yeni nesil ürünleri sergiledi
Aktaş Holding, Dubai Uluslararası Yapı ve İnşaat Fuarı’nda yeni nesil ürünlerini sergiledi.
BURSA Haberi
Aktaş Holding, Dubai'de yeni nesil ürünleri sergiledi

Faaliyet gösterdiği sektörlerde sahip olduğu markalar ile dünya liderleri arasında yer alan Aktaş Holding, çatısı altında yer alan markalarla sektörel gelişime katkı sağlamayı sürdürürken, ülkemizi uluslararası arenada başarıyla temsil etmeye de devam ediyor.

Aktaş Holding’in Yapı Grubu’nda bulunan ve EPDM membran üretiminde ülkemizin ilk ve lider üreticisi olan AK-İZO Yalıtım Sistemleri, Lineflex markasıyla sektörün dünyadaki en büyük fuarlarından biri olan The Big Show Dubai Fuarı’nda, yenilikçi ürünleriyle büyük beğeni topladı. Dubai World Trade Center ev sahipliğinde düzenlenen fuarda AK-İZO; 8. Salon, 8E340 no'lu stantta ziyaretçilerini ağırladı.

Fuarın kendileri açısından son derece verimli geçtiğini ifade eden Aktaş Holding İcra Kurulu Başkanı İskender Ulusay, “Dünyayı etkisi altına alan pandemiden dolayı fuar organizasyonları da uzun süredir gerçekleşmiyordu. Normalleşme çalışmalarının hızlanmasıyla birlikte, sektörün dünyadaki en büyük organizasyonlarından biri olan Dubai Fuarı’nda sergilediğimiz ürünler ziyaretçilerimizin beğenisini toparlarken, dünyanın pek çok ülkesinden gelen ziyaretçilerle yeni iş bağlantıları kurma şansı da yakaladık. Fuarda ülkemizi de en iyi şekilde temsil ettiğimize inanıyorum. Satışlarımızın içerisinde ihracatın payı son 1 senede yüzde 40’a ulaştı, hedefimiz bu oranı artırmak.Bu açıdan, Dubai Fuarı’nın son derece verimli geçtiğini söyleyebilirim” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Aktaş, Holding,, Dubai'de, yeni, nesil, ürünleri, sergiledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı